O klubie

Profesjonalny Klub Squash w Mielcu. Jedyne takie miejsce stworzone dla Was – naszych gości, przyjaciół i rodziny.

W ofercie „SQUASH ” znajdziecie Państwo:

  • 4 pełnowymiarowe korty do gry w squasha.
  • oddzielne szatnie z prysznicami oraz WC: dla kobiet oraz szatnię dla mężczyzn. Obydwie szatnie wyposażone są w suszarki do włosów oraz zamykane szafki na ubrania.
  • wypożyczalnię rakiet oraz piłeczek

squash-mielec-atena (15)Klienci, którzy nie posiadają własnego sprzętu mogą wypożyczać go w klubie lub zakupić własny. Istnieje możliwość zakupu sprzętu za naszym pośrednictwem.

  • możliwość adaptacji kortów do gry w siatkówkę, badmintona oraz tenisa stołowego .Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja telefoniczna.
  • treningi z profesjonalnymi trenerami
  • strefa Wellness – sauna, jacuzzi, siłownia oraz salon masażu – usytuowane przy Klubie Squash

Korty posiadają: ściany boczne i przednią wykonane z płyt kompresowanych,pokrytych powłokami sylikatowymi, montowanych do stalowej konstrukcji. Ściana przednia wygłuszana sypkim kruszywem, boczne natomiast warstwą akustyczną z wykorzystaniem niekorzystnego zjawiska skraplania się wody.Ściana tylna wykonana z szyb hartowanych o grubości 12 mm.Linie autowe wklęsłe co daje po uderzeniu piłki co daje efekt załamania jej lotu, sygnalizując utratę punktu.Korty wyposażone w amortyzowaną sportową podłogę z drewna oraz odpowiednie oświetlenie. Wykonane w technologii sprawdzonej pod względem wytrzymałościowym, akustycznym oraz charakteryzują się najwyższą estetyką.

Wszystkich chcących zgłębić ogólne oraz bardziej szczegółowe zasady korzystania z usług Klubu Squash zachęcamy do zapoznania się regulaminem.

 

Rezerwuj   Zobacz galerię zdjęć